Warsaw International Medical Congress oraz spotkanie z prof. Kamilem Detynieckim

W drugim tygodniu maja serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu z prof. Kamilem Detynieckim oraz Warsaw International Medical Congress(czytaj dalej)

W najbliższą środę (11.05) odbędzie się wspólne spotkanie SKN Neurologii Dziecięcej, SKN Neurologii oraz SKN Nekon z prof.Kamilem Detynieckim z Uniwersytetu w Yale, który przedstawi temat "Postępowanie po rozpoznaniu napadu padaczkowego oraz padaczki" oraz opowie o swoich doświadczeniach pracy neurologa w USA

W czwartek (12.05) na Naszej Uczelni rozpoczyna się 12 edycja Warsaw International Medical Congress. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji. Przypominamy, że można bez przeszkód bezpłatnie uczestniczyć w sesjach jako wolny słuchacz. W szczególności zapraszamy w sobotę (14.05) o 8:30 na sesję neurologiczną do sali nr 23 w Centrum Biblioteczno-Informatycznym.
Więcej informacji wraz z programem konferencji na stronie: http://wimc.wum.edu.pl/