Podsumowanie pracy Koła w roku akademickim 2015/2016

W poniedziałek 16.05.2016 odbyło się ostatnie w roku akademickim 2015/2016 spotkanie Koła.(czytaj dalej)
W ostatnim roku spotkaliśmy sę 7 razy, współorganizowaliśmy Konferencję "Padaczka - czy można jej zapobiec? O najnowszych osiągnięciach w dziedzinie epileptogenezy oraz o metodach leczenia", włączyliśmy się również w organizację Dnia Otwartego WUM, Konferencji "Pediatria Jakiej Nie Znacie" oraz przygotowywaliśmy publikacje i prace poglądowe.
Poniżej znajduje się pełne podsumowanie pracy Koła w roku akademickim 2015/2016

W imieniu Zarządu SKN Neurologii Dziecięcej chciałam Wam bardzo podziękować za ten rok wspólnej pracy i Wasze bardzo duże zaangażowanie w pracę Koła, przygotowywane prezentacje na spotkania, angażowanie w różne wydarzenia. Bez Was i Waszej pracy oraz motywacji działanie Koła nie byłoby możliwe.
Życzę Wam również pomyślnego zaliczenia wszystkich egzaminów w sesji i udanych wakacji :)

Monika Słowińska
Przewodnicząca SKN Neurologii Dziecięcej