Pierwsze spotkanie w roku akademickim 2016/2017

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie SKN Neurologii Dziecięcej przy Klinice Neurologii Dziecięcej Szpitala Pediatrycznego, które odbędzie się 6.10.2016 (czwartek) o godz. 15:00 w sali seminaryjnej Kliniki Neurologii Dziecięcej (piętro 4) Szpitala Pediatrycznego WUM, ul. Żwirki i Wigury 63a.(czytaj dalej)
Spotkanie będzie miało charakter informacyjny i organizacyjny. Opowiemy o pracy Koła, możliwości zaangażowania w pracę Koła oraz różne projekty naukowe.
W spotkaniu wezmą udział również prof. dr hab. n. med. Sergiusz Jóźwiak, Kierownik Kliniki Neurologii Dziecięcej WUM oraz prof. dr hab. n. med. Katarzyna Kotulska-Jóźwiak, Kierownik Kliniki Neurologii i Epileptologii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, którzy opowiedzą także o projektach prowadzonych w w/w Klinikach i możliwości współpracy.
Serdecznie zapraszamy!